top of page

Apartmán Hýblova

Apartmán Hýblova se nachází přímo v centru města Česká Třebová 15 m od Starého náměstí. Apartmán je situován v zadním bloku budovy mezi zahradami.

Je vzdálen 25 m od nejbližší restaurace, pekárny, městského úřadu, 100 m od městského muzea, 350 m od kulturního centra a 600 m od vlakového a autobusového nádraží.

Apartmán je k pronájmu celoročně a je určen pro 1 až 3 osoby. Parkování na Starém náměstí je zahrnuto v ceně pobytu.

Vybavení

Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky, fén, pohodlná manželská postel a pohovka, smart TV, Wi-Fi, stolní ventilátor, klimatizace, deštník, minibar a kuchyňský kout, který je vybaven indukčním vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toustovačem a veškerým nádobím.

Zajímavosti v okolí

Rozhledny - Andrlův Chlum, Kozlov, Toulovcova Rozhledna, Rozhledna Járy Cimrmana.

Koupaliště venkovní - Litomyšl, Ústí nad Orlicí - 10km.

Krytý plavecký bazén - Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí.

Bruslení - Zimní stadion na Skalce v České Třebové.

Jízdy na koni - Suchá - restaurace.

Hrady a zámky - Litomyšl, Moravská Třebová, Potštejn, Častolovice, Doudleby nad Orlicí, Nové Hrady

Historické město Litomyšl - zámek, muzeum, Portmoneum - muzeum J. Váchala, krásné uličky, posezení, Smetanova Litomyšl, Litomyšl Lázně ducha.

U Litomyšle - Toulovcovy Maštale - Výlety po skalách pro pěší i kola, možnost sběru borůvek a houbaření, výborná restaurace v Budislavi u Toulovcových Maštalí, chata Polanka možnost očerstvení

Restaurace v okolí - Hotel Bravo Česká Třebová, Hotel Aplaus Litomyšl, Pivovar Ústí nad Orlicí, Restaurant Via Ironia Vysoké Mýto

bottom of page