top of page

Studio Hýblova

Studio Hýblova se nachází přímo v centru města Česká Třebová 15 m od Starého náměstí. Apartmán je situován v zadním bloku budovy mezi zahradami.

Je vzdálen 25 m od nejbližší restaurace, pekárny, městského úřadu, 100 m od městského muzea, 350 m od kulturního centra a 600 m od vlakového a autobusového nádraží. Parkování na Starém náměstí je zahrnuto v ceně pobytu.

Vybavení

Malé komfortní studio pro 1 osobu dělané na míru. Včetně kuchyňské linky se dřezem, mikrovlnné trouby, kávovaru, rychlovarné konvice a ledničky bez mrazáku. Kuchyně je vybavena základním nádobím - hrnek, sklenička, miska, sklenička na víno, příbor, otvírák na konzervy. K dispozici je toaletní papír, fén, sprchový gel, šampon, deštník, přezůvky. Studio má vlastní sprchový kout a oddělenou toaletu, Smart TV, Wi-Fi, ventilátor.

Ceník

8.7.-21.12.2023, 2.1.-14.6.2024

1 noc   1 osoba - 1250,-

          

22.12.2023-1.1.2024, 15.6.-7.7.2024

1 noc   1 osoba - 1600,-

        

PLATIT LZE HOTOVĚ NEBO BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET

Zajímavosti v okolí

Rozhledny - Andrlův Chlum, Kozlov, Toulovcova Rozhledna, Rozhledna Járy Cimrmana.

Koupaliště venkovní - Litomyšl, Ústí nad Orlicí - 10km.

Krytý plavecký bazén - Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí.

Bruslení - Zimní stadion na Skalce v České Třebové.

Jízdy na koni - Suchá - restaurace.

Hrady a zámky - Litomyšl, Moravská Třebová, Potštejn, Častolovice, Doudleby nad Orlicí, Nové Hrady

Historické město Litomyšl - zámek, muzeum, Portmoneum - muzeum J. Váchala, krásné uličky, posezení, Smetanova Litomyšl, Litomyšl Lázně ducha.

U Litomyšle - Toulovcovy Maštale - Výlety po skalách pro pěší i kola, možnost sběru borůvek a houbaření, výborná restaurace v Budislavi u Toulovcových Maštalí, chata Polanka možnost očerstvení

Restaurace v okolí - Hotel Bravo Česká Třebová, Hotel Aplaus Litomyšl, Pivovar Ústí nad Orlicí, Restaurant Via Ironia Vysoké Mýto

bottom of page